Airway X
Racer SearchPrint this Report
  · 
 
SUPERCROSS #7 - 8/24/2018
AIRWAY HEIGHTS WA
125-250ccF (B) SX - Overall Finish Positions     
Overall Name Moto 1Moto 2
DNS
#144
 BRANDON BAKER  - HUS
 CHENEY, WA 
DNSDNS
 
125-250ccF (C) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#43
 JOURDYN RALING  - YM
 MEAD, WA 
1st1st20
2nd
#46
 ASHTON CICCHETTI  - YAM
 SPOKANE VALLEY, WA 
2nd3rd16
3rd
#14
 KODEE HEBERLING  - HON
 ATHOL, ID 
4th2nd13
4th
#410
 TANNER THORSEN  - KAW
 SPOKANE, WA 
3rd5th11
5th
#55
 JACK ENVOLSEN  - KTM
 DEER PARK, WA 
6th4th10
6th
#1
 ALEX HELMS  - SUZ
 COLBERT, WA 
5th8th9
7th
#158
 GARRETT SECORD  - HUS
 COEUR D ALENE, ID 
8th6th8
8th
#160
 DYLAN ERDMAN  - YAM
 SPOKANE, WA 
7th7th7
9th
#609
 WILL CURE  - YAM
 ATHOL, WA 
9th9th6
 
125-250ccF (D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#110
 BRENNAN BLANKENSHIP  - KAW
 ATHOL, ID 
2nd1st20
2nd
#525
 AUSTIN ZELLER  - YAM
 DAVENPORT, WA 
1st2nd16
3rd
#3
 TRISTAN ROSLAK  - HSQ
 RATHDRUM, ID 
3rd3rd13
4th
#38
 JULIO CARDENAS  - YM
 RITZVILLE, WA 
5th4th11
5th
#14
 AARON BARHAM  - KAW
 REARDON, WA 
4th6th10
6th
#663
 WYATT BROWN  - KTM
 SPIRIT LAKE, ID 
6th5th9
7th
#373
 CALEB JOHNSON  - HON
 KALISPELL, MT 
8th7th8
8th
#317
 BUCKY DUSTIN SHEPARD  - YAM
 OTIS ORCHARDS, WA 
7th8th7
 
25+ Sportsman (D/C) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#52
 RYAN CRABTREE  - HON
 SPOKANE, WA 
1st1st20
 
250-450ccF (B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#144
 BRANDON BAKER  - HUS
 CHENEY, WA 
1st1st20
2nd
#317
 ZALEN THOMAS  - HON
 DEER PARK, WA 
2nd2nd16
 
250-450ccF (C) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#43
 JOURDYN RALING  - YM
 MEAD, WA 
1st1st20
2nd
#609
 WILL CURE  - YAM
 ATHOL, WA 
2nd2nd16
3rd
#25
 JOSH BROWN  - YAM
 CHATTAROY, WA 
3rd3rd13
 
250-450ccF (D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#511
 KOLBY BLEW  - HUS
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#317
 KC MATTHEWS  - YAM
 SPOKANE, WA 
2nd2nd16
3rd
#34
 CHAZ ROBINSON  - KAW
 NEWPORT, WA 
3rd3rd13
4th
#3
 TRISTAN ROSLAK  - HSQ
 RATHDRUM, ID 
6th4th11
5th
#722
 DERRICK HELM  - YAM
 LIBERTY LAKE, WA 
5th6th10
6th
#56
 DAVIN VALENTI  - YAM
 VERADALE, WA 
4th9th9
7th
#38
 JULIO CARDENAS  - YM
 RITZVILLE, WA 
9th5th8
8th
#663
 WYATT BROWN  - KTM
 SPIRIT LAKE, ID 
8th7th7
9th
#583
 CAMERON CHRISTENSEN  - HON
 DEER PARK, WA 
7th8th6
10th
#525
 AUSTIN ZELLER  - YAM
 DAVENPORT, WA 
10th10th5
 
30+ Expert (A/B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#247
 JAMISON EASTBURG  - KAW
 SPOKANE, WA 
2nd1st20
2nd
#718
 JOSH GOODNER  - YAM
 CHENEY, WA 
1st4th16
3rd
#121
 JOSH COCKRUM  - HUS
 KENNEWICK, WA 
4th3rd13
4th
#218
 DEREK GIBBONS  - YAM
 PASCO, WA 
6th2nd11
5th
#325
 CJ AUCKERMAN  - YAM
 SPOKANE, WA 
3rd5th10
6th
#68
 MATT MCCOY  - UNK
 SPOKANE, WA 
5th6th9
7th
#7
 AARON GENOVA  - YAM
 SPOKANE, WA 
8th7th8
8th
#812
 TRAVIS BENNETT  - HON
 SPOKANE, WA 
7th8th7
 
30+ Sportsman (C/D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#73
 STEVEN KARABA  - HON
 DEER PARK, WA 
1st1st20
2nd
#314
 AARON LIND  - HUS
 SPOKANE, WA 
3rd2nd16
3rd
#215
 JUSTIN ALMEIDA  - SUZ
 SPOKANE VALLEY, WA 
2nd3rd13
4th
#323
 BRANDON KROTZER  - HON
 MEAD, WA 
4th4th11
5th
#25
 JOSH BROWN  - YAM
 CHATTAROY, WA 
5th5th10
 
40+ Expert (A/B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#218
 DEREK GIBBONS  - YAM
 PASCO, WA 
1st2nd20
2nd
#121
 JOSH COCKRUM  - HUS
 KENNEWICK, WA 
3rd1st16
3rd
#325
 CJ AUCKERMAN  - YAM
 SPOKANE, WA 
2nd3rd13
 
40+ Sportsman (C/D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#314
 AARON LIND  - HUS
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#725
 JESS WEST  - KAW
 TUM TUM, WA 
2nd2nd16
 
50cc 3-6 yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#12
 KOLTON JUSTUS  - COB
 COEURDALENE, ID 
1st1st20
2nd
#121
 BLAKE COCKRUM  - HUS
 KENNEWICK, WA 
2nd2nd16
3rd
#99
 ZOWEY MCCOY  - HSQ
 SPOKANE, WA 
3rdDNS13
 
50cc B (INT) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#21
 JEVAN DANGER DIDIER  - HUS
 NINE MILE FALLS, WA 
1st1st20
2nd
#212
 SOPHIA LOWELL  - COB
 KALISPELL, MT 
2nd3rd16
3rd
#66
 BARRETT INGERSOLL  - COB
 WOLF CREEK, MT 
4th2nd13
4th
#610
 MASON CURE  - COB
 ATHOL, ID 
3rd4th11
5th
#828
 KELLEN COOPER  - COB
 OAKEADALE, WA 
5th5th10
6th
#101
 LANDON BUOY  - KTM
 VALLEYFORD, WA 
6th6th9
7th
#8
 MALLORY SECORD  - KTM
 COEUR D ALENE, ID 
7th7th8
8th
#x
 DAIJEN MILLNER  - KTM
 KIMBERLY, BC 
8th8th7
 
50cc Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#21
 JEVAN DANGER DIDIER  - HUS
 NINE MILE FALLS, WA 
1st1st20
2nd
#66
 BARRETT INGERSOLL  - COB
 WOLF CREEK, MT 
3rd2nd16
3rd
#212
 SOPHIA LOWELL  - COB
 KALISPELL, MT 
2nd3rd13
4th
#65
 MASON CURE  - KTM
 ATHOL, ID 
5th4th11
5th
#12
 KOLTON JUSTUS  - COB
 COEURDALENE, ID 
4th6th10
6th
#828
 KELLEN COOPER  - COB
 OAKEADALE, WA 
6th5th9
7th
#101
 LANDON BUOY  - KTM
 VALLEYFORD, WA 
7th7th8
8th
#x
 DAIJEN MILLNER  - KTM
 KIMBERLY, BC 
8th8th7
 
65cc 6-9yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#005
 AYDAN HANDRAN  - HUS
 LEWISTON, ID 
1st1st20
2nd
#21
 JEVAN DANGER DIDIER  - HUS
 NINE MILE FALLS, WA 
3rd2nd16
3rd
#717
 JAMES HARREL  - YAM
 KALISPELL, MT 
2nd3rd13
4th
#807
 LEE ENVOLSEN  - HUS
 DEER PARK, WA 
5th4th11
5th
#25
 COOPER HIGGINS  - KTM
 NAPLES, ID 
4th6th10
6th
#24
 KYDEN LOCKWOOD  - KTM
 SPOKANE VALLEY, WA 
6th5th9
 
65cc C (JR) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#205
 CONNOR BROWN  - KTM
 NINE MILE FALLS, WA 
1st1st20
 
65cc Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#005
 AYDAN HANDRAN  - HUS
 LEWISTON, ID 
1st1st20
2nd
#205
 CONNOR BROWN  - KTM
 NINE MILE FALLS, WA 
2nd2nd16
3rd
#717
 JAMES HARREL  - YAM
 KALISPELL, MT 
3rd3rd13
 
85cc C (JR) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#16x
 NOLAN CATE  - YM
 KALISPELL, MT 
1st1st20
2nd
#67
 TRENTON FURUKAWA  - KAW
 SPOKANE, WA 
2nd2nd16
3rd
#16
 CONNOR BROWN  - KAW
 NINE MILE FALLS, WA 
3rd3rd13
4th
#005
 AYDAN HANDRAN  - HUS
 LEWISTON, ID 
4th4th11
5th
#282
 KARL COOPER  - HUS
 OAKESDALE, WA 
5th5th10
 
85cc D (Beg) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#31
 ZACHARY BRADLEY  - KAW
 HAYDEN, ID 
1st1st20
2nd
#500
 KYLE BERRY  - HUS
 SPOKANE VALLEY, WA 
2nd2nd16
 
85cc Open - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#158
 GARRETT SECORD  - HUS
 COEUR D ALENE, ID 
1st1st20
2nd
#31
 ZACHARY BRADLEY  - KAW
 HAYDEN, ID 
3rd2nd16
3rd
#500
 KYLE BERRY  - HUS
 SPOKANE VALLEY, WA 
2nd3rd13
4th
#16x
 NOLAN CATE  - YM
 KALISPELL, MT 
4th4th11
5th
#005
 AYDAN HANDRAN  - HUS
 LEWISTON, ID 
5th5th10
6th
#282
 KARL COOPER  - HUS
 OAKESDALE, WA 
6th6th9
7th
#88
 DJ RITCHIE  - KTM
 NINE MILE FALLS, WA 
7th7th8
 
College Boy 17-24 SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#144
 BRANDON BAKER  - HUS
 CHENEY, WA 
1st1st20
2nd
#317
 ZALEN THOMAS  - HON
 DEER PARK, WA 
2nd2nd16
 
PEE WEE SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#94
 ZOWEY MCCOY  - HSQ
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#00
 RALLY MATTHEWS  - KTM
 GREENACRES, WA 
2nd2nd16
3rd
#5
 WYATT SECORD  - HON
 COEUR D ALENE, ID 
4th3rd13
4th
#075
 URIAH MATTHEWS  - KTM
 SPOKANE, WA 
3rd5th11
5th
#73
 RYDER KARABA  - YAM
 DEER PARK, WA 
5th4th10
 
Schoolboy 12-16yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#28
 NOAH BORGMAN  - HSQ
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#14
 KODEE HEBERLING  - HON
 ATHOL, ID 
4th2nd16
3rd
#46
 ASHTON CICCHETTI  - YAM
 SPOKANE VALLEY, WA 
3rd3rd13
4th
#55
 JACK ENVOLSEN  - KTM
 DEER PARK, WA 
2nd4th11
 
Supermini 9-15yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#46
 ASHTON CICCHETTI  - YAM
 SPOKANE VALLEY, WA 
1st1st20
2nd
#158
 GARRETT SECORD  - HUS
 COEUR D ALENE, ID 
2nd2nd16
3rd
#31
 ZACHARY BRADLEY  - KAW
 HAYDEN, ID 
3rd4th13
4th
#67
 TRENTON FURUKAWA  - KAW
 SPOKANE, WA 
6th3rd11
5th
#210
 MADELYN THORSEN  - YAM
 SPOKANE, WA 
5th5th10
6th
#500
 KYLE BERRY  - HUS
 SPOKANE VALLEY, WA 
4th6th9
7th
#88
 DJ RITCHIE  - KTM
 NINE MILE FALLS, WA 
7th7th8
 
Women's Beg Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#212
 SOPHIA LOWELL  - COB
 KALISPELL, MT 
1st1st20
2nd
#12
 ALYSON BROWN  - HON
 NINE MILE FALLS, WA 
2nd2nd16
3rd
#412
 ALYSHA RALING  - KAW
 MEAD, WA 
3rd3rd13
4th
#08
 JAYDA DIDIER  - KTM
 SOKANE, WA 
5th4th11
5th
#500
 LAUREN BERRY  - YAM
 SPOKANE, WA 
4th5th10
 
Women's Nov Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#210
 MADELYN THORSEN  - YAM
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#712
 RILEY HIEBERT  - HON
 POST FALLS, ID 
2nd2nd16
Return to Main Results Menu Total Entries: 120

Page Generated in: 0.056 Seconds