Airway X
Racer SearchPrint this Report
  · 
 
SUPERCROSS #6 - 8/1/2020
AIRWAY HEIGHTS WA
125-250ccF (B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#452
 BRANDON POZAS  - YAM
 POST FALLS, ID 
1st1st20
 
125-250ccF (C) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#223
 COLEMAN ROSS  - KTM
 SAINT MARIES, ID 
1st1st20
2nd
#18
 SAMMY FREEZE  - YAM
 NEWMAN LAKE, WA 
2nd2nd16
3rd
#79
 BRAXTON KNAPP  - KW
 NEWMAN LAKE, WA 
3rd3rd13
4th
#31
 ZACHARY BRADLEY  - YAM
 HAYDEN, ID 
5th5th11
5th
#500
 KYLE BERRY  - HUS
 SPOKANE VALLEY, WA 
7th4th10
6th
#167
 TRENTON FURUKAWA  - KAW
 SPOKANE, WA 
4th7th9
7th
#151
 RILEY SNELL  - KAW
 SPOKANE, WA 
6th6th8
8th
#99
 AUSTIN COMSTOCK  - YAM
 POTLATCH, ID 
8th8th7
9th
#125
 KADEN KROTZER  - HON
 MEAD, WA 
9th9th6
10th
#156
 KEMPER DABROWSKI  - YAM
 NEWPORT, WA 
10thDNS5
 
125-250ccF (D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#293
 JAKE SEBASTIAN  - HON
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#no
 TYLER RENNER  - YAM
 SAINT MARIES, ID 
2nd2nd16
3rd
#282
 KARL COOPER  - YAM
 OAKESDALE, WA 
4th3rd13
4th
#716
 PARKER LAWRENCE  - HON
 COLBERT, WA 
7th4th11
5th
#931
 RYAN WATTS  - KAW
 SPOKANE, WA 
6th5th10
6th
#10
 STEPHEN EIDSON  - YAM
 SAGLE, ID 
5th6th9
7th
#22x
 LJ HILDER  - YAM
 COEUR D ALENE, ID 
3rd10th8
8th
#251
 KAYDENCE SNELL  - KAW
 SPOKANE, WA 
8th7th7
9th
#22
 DYLAN LASEN  - KAW
 LIND, WA 
9th8th6
10th
#509
 MERRICK SHEPARD  - KAW
 LIND, WA 
10th9th5
 
250-450ccF (B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#7
 CONNER FLATAU  - YAM
 WEST RICHLAND, WA 
1st1st20
2nd
#no
 LEVI MAREK  - YAM
 SAINT MARIES, ID 
2nd2nd16
 
250-450ccF (C) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#223
 COLEMAN ROSS  - KTM
 SAINT MARIES, ID 
1st1st20
2nd
#no
 GRADY SPANGLE  - HON
 MEAD, WA 
2nd2nd16
3rd
#99
 AUSTIN COMSTOCK  - YAM
 POTLATCH, ID 
5th3rd13
4th
#410
 TANNER THORSEN  - KAW
 SPOKANE, WA 
4th4th11
5th
#18
 SAMMY FREEZE  - YAM
 NEWMAN LAKE, WA 
3rd7th10
6th
#714
 WESLEE HEBERLING  - HON
 ATHOL, ID 
6th5th9
7th
#25
 JOSH BROWN  - YAM
 CHATTAROY, WA 
7th6th8
 
250-450ccF (D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#no
 TYLER RENNER  - YAM
 SAINT MARIES, ID 
1st1st20
2nd
#14
 TANNER WEISZ  - KTM
 SANDPOINT, ID 
4th2nd16
3rd
#666
 JESSE BARTON  - KTM
 SPOKANE VALLEY, WA 
3rd4th13
4th
#51
 JOE SNELL  - HON
 SPOKANE, WA 
5th3rd11
5th
#94
 TRISTAN ROSLAK  - HON
 RATHDRUM, ID 
6th5th10
6th
#713
 DEAN KANGAS  - KAW
 DAVENPORT, WA 
7th6th9
7th
#153
 KYLE KROUS  - YAM
 VANCOUVER, WA 
8th7th8
8th
#22x
 LJ HILDER  - YAM
 COEUR D ALENE, ID 
2ndDNS7
 
30+ Expert (A/B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#867
 JOHN BUSHBY  - HON
 SPOKANE, WA 
1stDNF20
 
30+ Sportsman (C/D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#51
 JOE SNELL  - HON
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#25
 JOSH BROWN  - YAM
 CHATTAROY, WA 
2nd2nd16
 
40+ Expert (A/B) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#42
 LUKE HUGHES  - SUZ
 TWISP, WA 
1st1st20
 
40+ Sportsman (C/D) SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#827
 SHAWN MARTIN  - HN
 SANDPOINT, ID 
1st1st20
 
50cc 3-6 yrs SX - Overall Finish Positions    View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#732
 RYDER KARABA  - HUS
 DEER PARK, WA 
2nd2nd20
2nd
#107
 KASEN PETERSON  - YAM
 NEWPORT, WA 
1st3rd16
3rd
#818
 JAXON HUGHES  - COB
 WINTHROP, WA 
5th1st13
4th
#5x
 TEAGEN WILLIAMS  - KTM
 CUSICK, WA 
3rd4th11
5th
#117
 ABEL MILLHORN  - COB
 WORLEY, ID 
4th5th10
 
50cc B (INT) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#15
 COLTON TIRRI  - HUS
 RATHDRUM, ID 
1st1st20
2nd
#410
 REID JORDAN  - COB
 KENNEWICK, WA 
2nd3rd16
3rd
#12
 KOLTON JUSTUS  - COB
 COEURDALENE, ID 
7th2nd13
4th
#116
 GRANT MILLHORN  - COB
 WORLEY, ID 
4th5th11
5th
#161
 RYDER EGGLESTON  - KTM
 FERNDALE, WA 
3rd6th10
6th
#38
 TREVIN WILLIAMS  - KTM
 CUSICK, WA 
6th4th9
7th
#732
 RYDER KARABA  - HUS
 DEER PARK, WA 
5th8th8
8th
#14
 MICAH ACEVEDO  - KTM
 BATTLE GROUND, WA 
8th9th7
9th
#5x
 TEAGEN WILLIAMS  - KTM
 CUSICK, WA 
9th10th6
10th
#81
 MIKKI CAMPBELL  - KTM
 CHATTAROY, WA 
DNS7th5
 
50cc Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#15
 COLTON TIRRI  - HUS
 RATHDRUM, ID 
1st1st20
2nd
#818
 JAXON HUGHES  - COB
 WINTHROP, WA 
2nd3rd16
3rd
#410
 REID JORDAN  - COB
 KENNEWICK, WA 
3rd4th13
4th
#116
 GRANT MILLHORN  - COB
 WORLEY, ID 
4th5th11
5th
#161
 RYDER EGGLESTON  - KTM
 FERNDALE, WA 
5th6th10
6th
#14
 MICAH ACEVEDO  - KTM
 BATTLE GROUND, WA 
6th8th9
7th
#12
 KOLTON JUSTUS  - COB
 COEURDALENE, ID 
DNS2nd8
8th
#81
 MIKKI CAMPBELL  - KTM
 CHATTAROY, WA 
DNS7th7
 
65cc 6-9yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#001
 KELLEN COOPER  - HSQ
 OAKEADALE, WA 
1st1st20
2nd
#40
 KADEN ACEVEDO  - YAM
 BATTLE GROUND, WA 
2nd2nd16
3rd
#94
 LUKE THOMPSON  - YAM
 ATHOL, ID 
3rd3rd13
4th
#32
 COLE HARRIS  - KAW
 LIBERTY LAKE, WA 
5th4th11
5th
#99
 ZOWEY MCCOY  - COB
 SPOKANE, WA 
4th5th10
6th
#38
 TREVIN WILLIAMS  - KTM
 CUSICK, WA 
7th6th9
7th
#351
 AVERIE SNELL  - HON
 SPOKANE, WA 
6th7th8
 
65cc C (JR) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#21
 JEVAN DANGER DIDIER  - YAM
 NINE MILE FALLS, WA 
1st1st20
2nd
#222
 FLOYD HOFFMAN  - KAW
  
2nd2nd16
 
65cc First Time Beginner SX - Overall Finish Positions    View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#38
 TREVIN WILLIAMS  - KTM
 CUSICK, WA 
2nd1st20
2nd
#161
 RYDER EGGLESTON  - KTM
 FERNDALE, WA 
3rd2nd16
3rd
#99
 ZOWEY MCCOY  - COB
 SPOKANE, WA 
1stDNS13
 
65cc Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#21
 JEVAN DANGER DIDIER  - YAM
 NINE MILE FALLS, WA 
1st1st20
2nd
#001
 KELLEN COOPER  - HSQ
 OAKEADALE, WA 
2nd2nd16
3rd
#40
 KADEN ACEVEDO  - YAM
 BATTLE GROUND, WA 
3rd3rd13
4th
#94
 LUKE THOMPSON  - YAM
 ATHOL, ID 
4th4th11
5th
#32
 COLE HARRIS  - KAW
 LIBERTY LAKE, WA 
6th6th10
6th
#222
 FLOYD HOFFMAN  - KAW
  
5th7th9
7th
#99
 ZOWEY MCCOY  - COB
 SPOKANE, WA 
DNS5th8
 
85cc C (JR) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#924
 LOGAN HUGHES  - YAM
 WINTHROP, WA 
1st1st20
2nd
#947
 KAYSON SEXTON  - YAM
 ST MARIE’S, ID 
2nd2nd16
3rd
#74
 LUKE LUNDEBERG  - HUS
 LEWISTON, ID 
5th3rd13
4th
#747
 DAMON SUTTERLIN  - YAM
 ST. MARIES, ID 
4th4th11
5th
#017
 KASH LUNDEBERG  - HUS
 LEWISTON, ID 
3rd7th10
6th
#717
 BLAYZE SHEA  - YAM
 SAINT MARIES, ID 
6th5th9
7th
#517
 CHASE WARD  - KAW
 USK, WA 
7th6th8
8th
#30
 JAYDEN HUNT  - KAW
 OLDTOWN, ID 
8th8th7
 
85cc D (BEG) - Overall Finish Positions    View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#Ttr
 ETHAN JOHNSON  - YAM
 VALLEY, WA 
1st1st20
 
85cc D (Beg) - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#722
 JETT WINGER  - KAW
 SPOKANE, WA 
1st1st20
2nd
#322
 CASEN JEPPSEN  - HUS
 LEWISTON, ID 
2nd2nd16
 
85cc Open - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#947
 KAYSON SEXTON  - YAM
 ST MARIE’S, ID 
1st2nd20
2nd
#21
 JEVAN DANGER DIDIER  - YAM
 NINE MILE FALLS, WA 
4th1st16
3rd
#017
 KASH LUNDEBERG  - HUS
 LEWISTON, ID 
2nd3rd13
4th
#747
 DAMON SUTTERLIN  - YAM
 ST. MARIES, ID 
3rd4th11
5th
#717
 BLAYZE SHEA  - YAM
 SAINT MARIES, ID 
6th5th10
6th
#74
 LUKE LUNDEBERG  - HUS
 LEWISTON, ID 
5th6th9
7th
#517
 CHASE WARD  - KAW
 USK, WA 
7th7th8
8th
#30
 JAYDEN HUNT  - KAW
 OLDTOWN, ID 
8th8th7
9th
#001
 JUSTYNE SORENSEN  - HSQ
 SPOKANE, WA 
9th9th6
 
College Boy 17-24 SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#7
 CONNER FLATAU  - YAM
 WEST RICHLAND, WA 
1st1st20
2nd
#no
 GRADY SPANGLE  - HON
 MEAD, WA 
2nd2nd16
3rd
#94
 TRISTAN ROSLAK  - HON
 RATHDRUM, ID 
3rd3rd13
DNS
#64
 BILLY HUNT  - KTM
 NEWPORT, WA 
DNSDNS0
 
PEE WEE SX - Overall Finish Positions    View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#117
 ABEL MILLHORN  - COB
 WORLEY, ID 
1st1st20
2nd
#417
 RYKER WARD  - YAM
 USK, WA 
2nd2nd16
3rd
#705
 KARSYN EVICH  - YM
 DEER PARK, WA 
3rd3rd13
4th
#627
 MAVERICK GIBSON  - YM
 SPOKANE, WA 
4th4th11
5th
#318
 DAREN KAMSTRA  - HON
 ELK, WA 
5th5th10
6th
#5
 BLAKE BEVERIDGE  - YM
 POST FALLS, ID 
6th6th9
 
Schoolboy 12-16yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#79
 BRAXTON KNAPP  - KW
 NEWMAN LAKE, WA 
1st2nd20
2nd
#500
 KYLE BERRY  - HUS
 SPOKANE VALLEY, WA 
3rd1st16
3rd
#31
 ZACHARY BRADLEY  - YAM
 HAYDEN, ID 
2nd3rd13
4th
#167
 TRENTON FURUKAWA  - KAW
 SPOKANE, WA 
4th4th11
5th
#151
 RILEY SNELL  - KAW
 SPOKANE, WA 
6th5th10
6th
#0
 RYAN ROMANYSZYN  - KTM
 SPOKANE, WA 
5th6th9
7th
#125
 KADEN KROTZER  - HON
 MEAD, WA 
8th7th8
8th
#282
 KARL COOPER  - YAM
 OAKESDALE, WA 
7th8th7
9th
#716
 PARKER LAWRENCE  - HON
 COLBERT, WA 
9th9th6
DNS
#156
 KEMPER DABROWSKI  - YAM
 NEWPORT, WA 
DNSDNS0
 
Supermini 9-15yrs SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#924
 LOGAN HUGHES  - YAM
 WINTHROP, WA 
1st1st20
 
Women's Beg Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#500
 LAUREN BERRY  - HUS
 SPOKANE, WA 
1st2nd20
2nd
#99
 ZOWEY MCCOY  - COB
 SPOKANE, WA 
4th1st16
3rd
#412
 ALYSHA RALING  - KAW
 MEAD, WA 
3rd3rd13
4th
#001
 JUSTYNE SORENSEN  - HSQ
 SPOKANE, WA 
2nd4th11
5th
#351
 AVERIE SNELL  - HON
 SPOKANE, WA 
5th5th10
 
Women's Nov Open SX - Overall Finish Positions  View Laptimes   View Points for this Class Points for this class
Overall Name Moto 1Moto 2 Points Earned
1st
#19
 MADDIE MACHADO  - HON
 COEUR D€™ALENE, ID 
2nd1st20
2nd
#251
 KAYDENCE SNELL  - KAW
 SPOKANE, WA 
1st2nd16
3rd
#31
 BREANNA WIDENER  - KAW
 COEUR D ALENE, ID 
3rd3rd13
4th
#831
 STEPHANIE ALLEN  - YAM
 KENNEWICK, WA 
4th4th11
5th
#592
 WYNZER ARANA  - HON
 SANDPOINT, ID 
DNS5th10
Return to Main Results Menu Total Entries: 136

Page Generated in: 0.072 Seconds